Magdalena Spałek
projektantka, prawa półkula
magister sztuk pięknych ASP Katowice, wydział projektowy
Magdalena Zawieja
projektantka, lewa półkula
magister sztuk pięknych ASP Katowice, wydział projektowy

Projektowanie jest naszą pasją, pracujemy razem już od lat, uzupełniamy się jak dwie półkule. Wymieniamy kompetencjami, mobilizujemy, ale przede wszystkim robimy to, co lubimy najbardziej. Stąd też nazwa magdy2 – uzupełniając się mnożymy pomysły i rozwiązania. W 2014 roku założyłyśmy studio projektowe: działamy w obszarze komunikacji wizualnej, projektowania graficznego, społecznego, projektowania usług i produktu. Bierzemy udział w licznych wystawach, warsztatach także wydarzeniach projektowych. 

Nasz prawdziwy „konik” to projektowanie i wdrażanie produktów dla dzieci. Zagadnienia z zakresu edukacji i właściwego, zrównoważonego rozwoju dziecka nie są nam obce – w końcu same jesteśmy rodzicami 🙂 Udało nam się również zdobyć nagrodę Śląska Rzecz 2014 w kategorii Usługa za realizowany przez nas do dziś projekt Dizajn ze sznurka. 

Nie narzucamy swoich rozwiązań, ale staramy się wchodzić we współpracę i odpowiadać na potrzeby użytkowników, którzy będą z nich korzystać. Stawiamy na dobry dialog! Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozmowy.

ZOMA

projekt identyfikacji wizualnej i strony internetowej

Interreg Central Europe

projekt rozkładu jazdy dla osób z dysfunkcjami narządu wzroku i materiałów promujących linię autobusową