Tropem ikon dizajnu

Quest tropem ikon dizajnu to jedna z atrakcji podczas trwania Industriady 2017, którą miałyśmy przyjemność tworzyć razem z Zamkiem Cieszyn. Zadaniem uczestnika było podążanie tropem wyznaczonym przez współczesne ikony dizajnu zebranych w ośmiu lokalizacjach na szlaku questu. Podczas symbolicznej podróży za pomocą przedmiotów codziennego użytku przybliżyliśmy historię czerpiącego z XIX-wiecznych tradycji przemysłowych wzornictwa w regionie. W każdej z ośmiu lokalizacji na uczestnika czekało zadanie, którego rozwiązanie dawało szansę wygrania jednej z ikon dizajnu.

Projekt obejmował opracowanie zasad i przebiegu questu, aranżację przestrzeni wystawienniczej zawierającej informacje o produktach, ich historii i tradycji oraz karty pytań dla uczestników, również tych najmłodszych, ulotkę promująca wydarzenie zawierającą semantyczną mapę lokalizacji ikon, przypinki oraz tabliczki informacyjne.

Ruda kita

Ruda Kita to producent smacznych, ekologicznych past orzechowych o często zaskakujących połączeniach smakowych. Ruda Kita jest innowacyjna, nie

ZOMA

projekt identyfikacji wizualnej i strony internetowej

Interreg Central Europe

projekt rozkładu jazdy dla osób z dysfunkcjami narządu wzroku i materiałów promujących linię autobusową

Got dirty

projekt identyfikacji wizualnej i koszulek rowerowych

My drop

projekt identyfikacji wizualnej i serii opakowań